nike air jordan 1 shoes از جمله مدل های خوشپوش و خوش رنگ می باشد که با الهام از رنگ های متنوع ، حس خوبی را به شما می دهد.

پوشیدن این کتونی زمان خاصی ندارد و در تمامی فصول سال قابل استفاده است.

جردن، کمپانی سازنده کتونی در این مدل اقدام به درج لوگو نموده که در لنگه ی چپ از سمت چپ و لنگه راست از سمت راست قابل مشاهده است.

همچنین در زبانه کتونی ، رویه ای نرم و ابری قرار گرفته که از فشارهای وارده جلوگیری و راحتی ورزش و پیاده روی را به ارمغان می آورد.

  در طراحی و دوخت این کالا توجه بسیاری شده و از دوخت دقیقی در زیره داخلی و بیرونی برخوردار است. در بخش رویه کتونی سوراخ های متعدد و منظمی شکل گرفته که از بوی نامطبوع در سریع ترین زمان جلوگیری می کند. کتونی جردن سابقه بسیاری در مدنظر قرار دادن سلیقه جوامع دارد و همواره محصولاتی شگرف و پر عرضه نموده است.  

* شما عزیزان می توانید کتونی نایک ایر جردن 1 را با قیمتی مناسب به همراه ارسال پستی رایگان از گاه اینترنتی ایسلند کالا اری نمائید.


گاه اینترنتی ایسلند کالا کتونی ,جردن ,کالا ,ایسلند کالا ,اینترنتی ایسلند ,گاه اینترنتی ,کتونی نایک ,گاه اینترنتی ایسلند منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
طبیعت mobile home آویسا پایگاه ادیت جی تی ای 5 گوناگون اخبار تو بهترین خرید رو از ما داشته باش ویت روید پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان